Вініри - чудова альтернатива протезуванню, відбілюванню і вирівнюванню зубів за допомогою пластинок і брекетів. Якщо природа не наділила вас бездоганними зубами, якщо шкідливі звички, ліки і екологія зіпсували їх, то не варто сором'язливо ховати свою посмішку. Можна встановити вініри і усунути всі дефекти, які вас турбують.

dental veneers

Вініри - тонкі керамічні пластинки товщиною 0,3-0,5 мм, які закріплюються на фронтальну сторону зубів за допомогою спеціального розчину. Це своєрідні мікропротези, які допомагають коригувати форму і лінію зубів, а також захищають їх від руйнування. Вініри встановлені на зуби допомагають приховати всі дефекти і отримати сліпучу посмішку, чого б ви не отримали, якби використовували інші методи реставрації.

Вініри на зуби підійдуть вам, якщо у вас:

 • Відколотий край зуба;
 • Гострі або поїдені краї зубів;
 • Зуби виросли непропорційно;
 • Порушено розвиток емалі;
 • Є клиновидний дефект;
 • Потемнілі зуби через травми, хвороб, вікових змін;
 • Старі некрасиві пломби;
 • Плямиста емаль;
 • Аномалія прикусу;
 • Зуби з короткою клінічної коронкою;
 • Патологія тканин пародонта;
 • Щілина між центральними різцями або інші, що заважаючі вам дефекти.

Використання вінірів дозволить досягти прекрасного косметичного ефекту з мінімальним вторгненням в структуру зуба. Завдяки їм, ваші зуби будуть під надійним захистом і ніякі сигарети, каву та інші фактори не зможуть зіпсувати їх колір.

Наші роботи по встановленню вінірів:

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Ціни на вініри:

Вініри виготовляють по дорогій і складнії технології, яка включає всі витратні матеріали, послуги зубного техніка і ортопеда. Крім того додатково оплачуються підготовчі роботи, а саме: діагностика, санація порожнини рота, зняття зліпків зубів, встановлення тимчасових накладок. Вартість вінірів залежить від матеріалів з яких вони виготовлені і способу їх виготовлення. Стоматологи київської клініки DRT встановлюють вініри з високоякісних матеріалів, використовуючи новітню технологію виготовлення імплантатів.

Існують прямі і непрямі вініри на зуби. Непрямі вініри - бюджетний варіант імплантації. Його виготовляють методом прямого нанесення фотополімерного композиту на оброблену поверхню зуба. Він менш стійкий до механічного впливу і може міняти відтінок, також вимагає періодичної заміни. Ціна на непрямі вініри більш висока, але вона повністю виправдовується надійністю. Матеріал виготовлення відрізняється високою міцністю і довговічністю при дбайливому використанні. Тільки вам вирішувати як довго ви хочете користуватися вінірами.

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com