Якщо ви справно відвідуєте стоматолога раз на півроку, користуєтеся зубною ниткою, чистите зуби вранці і ввечері, а посмішка все одно залишається не такою білосніжною, як хотілося, то можна просто відбілити зуби. Забудьте про деревну золу, лимонний сік, соду і інші «народні» способи відбілювання зубів - естетична стоматологія давно має в своєму арсеналі кілька високотехнологічних видів цієї процедури. Серед них особливе місце займають ультразвукове і лазерне відбілювання зубів, завдяки співвідношенню швидкість/якість. Чому саме вони кращі з тих, що пропонує естетична стоматологія?

47778759711Лазерне відбілювання зубів - процедура, яка проводиться тільки в клініці. Процес його виконання схожий з фотовідбілювання зубів. На зуби наносять спеціальний гель, до складу якого входять активні речовини, які і виконують освітлення емалі. Лікар приводить цей гель у дію за допомогою лазерного променя. Кожен зуб обробляється за 1-2 хвилини, а вся процедура займає не більше 20 хвилин. Лазер дозволяє спеціалісту контролювати весь процес і приділити належну увагу в окремих дільницях зубного ряду. Гелі для фотовідбілювання складаються з насиченого пероксиду, що травмує емаль. У
порівнянні з цим методом, лазерне відбілювання зубів є більш делікатної процедурою, оскільки в ході її проведення тканини зуба не піддаються нагріванню і виникненню опіків пульпи. У процедурі відбілювання за допомогою лазера використовуються низкоконцентрований відбілюючий гель, речовини якого проникають в дентин. Це дозволяє отримати необхідний відтінок емалі, не травмувати і не пересушувати її.

Лазерне відбілювання зубів протипоказане:

 • вагітним;
 • годуючим матерям;
 • дітям до 18-ти років;
 • людям з хворими, травмованими і чутливими зубами;
 • схильним до алергії на латекс і на речовини, що містяться у відбілюючому гелі.

Володарям прозорої емалі також не рекомендується захоплюватися цією процедурою,
оскільки можна отримати зуби з сіруватим відтінком.

 

Ультразвукове відбілювання зубів - це процедура видалення зубного каменю і нальоту за допомогою ультразвукової вібрації. Процес видалення відбувається так: зуби змащуються спеціальною речовиною, під впливом ультразвуку вона починає виділяти кисень, який і руйнує весь наліт і зубний камінь. Ультразвук очищує поверхню зуба, а також його пародонтальні канали. Зубний камінь видаляється з видимої поверхні зубів, так і в прихованій частині під тканинами ясна, не травмуючи їх. Це відбувається через те, що підібрана частота коливань впливає тільки на шкідливі відкладення і не виходить за їх межі. Після завершення процедури ультразвукового відбілювання зубів, з'являється відчуття свіжості і свободи - ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки місця займав зубний камінь. Стоматолог проводить заключну процедуру, завдаючи на поверхню зубів спеціальну пасту для полірування і зміцнення емалі. Вона знижує рівень чутливості зубів до хімічних і механічних впливів.

Такий тип чистки зубів абсолютно нешкідливий, але має ряд протипоказань.

Ультразвукове відбілювання не можна робити:

 • хворим на ГРВІ, аритмією, бронхітом, астмою;
 • людям з імплантами, а також тими, у кого встановлені ортопедичні конструкції;
 • дітям і підліткам під час зміни прикусу;
 • страждаючим від гіперчутливості зубів;
 • вагітним жінкам;
 • хворіють або перебувають у групі ризику по ВІЛ, туберкульозу і гепатиту.

Лікарі клініки DRT рекомендують проводити таку процедуру з періодичністю раз на півроку, щоб контролювати появу зубного каменю й інших нашарувань і вести їх профілактику.

 

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Ціни на відбілювання зубів

Якщо ви вирішили, що вам необхідно відбілювання зубів, то варто попередньо проконсультуватися з лікарем, щоб дізнатися, чи потрібно вам провести будь-які додаткові підготовчі процедури. Ціна на відбілювання зубів може різнитися залежно від їх стану. Вибираючи відповідного фахівця для проведення відбілювання, не забувайте, що здоровий стан ваших зубів важливіше, ніж знижки і привабливі ціни. У нашій клініці ви зможете отримати повноцінну безкоштовну консультацію та послуги найвищої якості. За більш детальною інформацією про ціни ви можете звернутися до адміністратора.

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com