tooth 1У сучасному світі посмішка - це візитна картка людини. Красива і доглянута усмішка також свідчить про статус людини. Однак якщо постійно відкладати візит до стоматолога, можна запустити хворобу, що призведе до необхідності видаляти зуб. Видалення зуба - це один із способів вирішення стоматологічних проблем. Видалення зубів здійснюється після попереднього огляду, рентгена і поставленого діагнозу лікарем. Іноді дантист рекомендує продовжити лікування і врятувати хворий зуб, однак бувають випадки, коли видалення - це єдиний правильний варіант лікування. Як правило видалення зуба тягне за собою також видалення нерва, оскільки в основному саме нерв провокує біль.

Хірургічна стоматологія часто лякає пацієнтів. Однак при лікуванні у професійного хірурга-стоматолога процедура практично безболісна і має не довгий період реабілітації.

Видалення зуба мудрості

До стоматолога пацієнти часто звертаються з питання видалення зуба мудрості. Переважно зуб мудрості рекомендують видаляти, тому що найчастіше він тягне за собою зсув зубного ряду і посмішка виглядає вже не настільки красиво як могла би. Зуб мудрості може вимагати видалення через те, що він схильний до карієсу і іншим хворобам набагато більше за інших зубів. Тому щоб уникнути подібного, його варто видалити, щоб не заразити інші зуби.

Видалення зуба мудрості - це процес, який не викликає хворобливих відчуттів, оскільки він відбувається під місцевою анестезією, в деяких випадках використовується навіть загальний наркоз. Видалення зубів мудрості в деяких випадках пов'язана і з важкими операціями. Бувають випадки, коли зуб мудрості вростає в кістку. У таких ситуація лікування може затягнутися на кілька днів і мати доопераційне і післяопераційне лікування.

Видалення зуба мудрості можливо до моменту, коли він повністю виріс. Тоді для його видалення розрізається ясна, що дозволяє звільнити кісткову тканину і зуб. Після видаляють зуб мудрості за допомогою бормашини.

Після видалення зуба можливий набряк, який з кожним днем ​​повинен ставати менш помітним. Біль поступово повинна стихати, проте якщо біль не припиняється або погіршується, необхідно терміново звернутися до лікаря оскільки біль говорить про те, що на рану, де раніше був зуб, потрапила інфекція і розвинулося запалення. Симптомом може стати також підвищена температура.

Після видалення зуба рекомендують:

  • часто не споліскувати рот, тому що це може призвести до вимивання ліків і можливо спровокувати розвиток запалення;
  • їсти не раніше ніж через дві години після процедури видалення;
  • прикладати лід до щоки, впродовж дня, кілька разів по хвилин п'ять;
  • категорично забороняється прогрівати;
  • при цукровому діабеті зробити аналіз крові, оскільки видалення зуба тягне за собою стрес для організму, що може спровокувати підняття рівня цукру в крові;
  • при болю прийняти знеболююче.

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Ціна на видалення зубів

У нашій клініці кожна процедура видалення зуба відрізняється своєю ціною, тому рекомендуємо пройти огляд у лікаря, зробити рентген і після закінчення дізнатися вартість, тому що ціна видалення зуба включає в себе також лікування, вартість анестезії і т.д. Дізнатися яка ціна на видалення зуба мудрості можна також на консультації у стоматолога-хірурга. Залежно від складності процедури ціна видалення зуба мудрості варіюється. Можливо після того, як Вас проконсультує стоматолог клініки DRT Ви дізнаєтеся, що у вашому випадку відсутня потреба видалення зуба і Ви таким чином заощадите свої кошти.

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com