Сучасна стоматологія надає величезний набір методів з протезування зубів. Вони допомагають врятувати здоров'я зубів і ротової порожнини і зберегти гарний зовнішній вигляд людини. Якщо ви втратили зуб, він розвалився або сильно зіпсувався, то на його місці або на його основі, за допомогою протезів, можна створити повноцінну заміну. Сьогодні існують незнімні зубні протези і протези, які можна знімати.

Останні ставлять тоді, коли відсутня жувальний зуб, один або кілька. Вони прості за конструкцією і складні у виготовленні. Їх виготовляють у вигляді пластини, а також на нейлонової основі в формі дуги з кріпленнями. Їх особливість полягає в тому, що такі протези ставляться в щелепу пацієнта або чіпляються за крайні "рідні" зуби, заповнюючи лінію зубного ряду. До них доводиться поступово звикати і дотримуватися правил гігієни - чистити і витримувати в дезінфікуючих розчинах.

Незнімні протези застосовують для відновлення зубів у разі їх одиничної втрати. Вони закріплюються в роті пацієнта для постійного використання.

zubnye protezy

Існує кілька видів протезів:

 • Коронки
 • Вініри
 • Мікропротези
 • Мостовидні протези

Зубне протезування поділяється також на види:

 • Протезування різців
 • Верхньої щелепи
 • Жувальних зубів

Зубний протез

У процедуру протезування зубів входить як встановлення самого протеза, так і огляд ротової порожнини пацієнта для визначення його стану. Ми вже визначили, що протези бувають знімними і незнімними. Розглянемо докладніше кожен з видів.

До знімних протезів відносяться:

 • вставні щелепи - відлиті протези, які повторюють форму щелепи майбутнього власника;
 • бюгельний протез - дугоподібна конструкція для надійної фіксації зубного ряду.

Незнімні протези:

 • зубні коронки - своєрідний ковпак, що повторює природну форму зуба і надягається на нього зверху;
 • мостовидні протези - комплексна коронка, яка усуває існуючі дефекти зубів;
 • вініри і вкладки - протези для відновлення зруйнованого зуба або поліпшення його естетичного вигляду;
 • зубні імплантати - металеві коріння з закріпленими на них металевими, мателлокерамічними або керамічними коронками. Найдорожчий і найміцніший тип незнімних протезів, що відрізняються естетичним виглядом;
 • мікропротези або мікропротезування - виготовлена ​​з кераміки втрачена частина зуба, яка прикріплюється на постраждалий зуб. Вона повністю повторює первозданну форму і дозволяє повернути прекрасний вид.

Зубні протези кожного виду допомагають вирішити практичні та естетичні проблеми, оскільки втрата будь-якого зуба негативно відбивається на зовнішності і стан людини. Детальніше про небезпеки несвоєчасної установки протезів ви завжди можете дізнатися у лікарів клініки DRT, які з радістю допоможуть вам.

 

Наші роботи по протезуванню зубів:

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Ціни на потезування зубів

У протезуванні зубів ціна не грає головну роль, хоча вона і не останнє, про що потрібно подумати, щоб виконати цю процедуру якісно і ефективно.

Вартість залежить тільки від стану порожнини рота конкретного пацієнта і матеріалів, які використовують для виробництва протезів. Всі питання про послуги клініки і розцінки , ви можете дізнатися, записавшись на безкоштовну консультацію.

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com