healthy toothЛікування зубів необхідно не тільки з естетичної точки зору, але і є важливим елементом для збереження здоров'я людини. Найчастіше до нас звертаються з проблемою карієсу. Причиною виникнення карієсу може стати зайве вживання солодкого, каріозні інфекція, неправильна гігієна і багато іншого. Ми рекомендуємо не нехтувати цією хворобою, тому що здоров'я зубів впливає на здоров'я всього організму як дитини, так і дорослого.

На сьогоднішній день рівень стоматології дуже високий і немає жодної проблеми, з якою б не впоралися професійні стоматологи. У клініці DRT використовується найкраща техніка і якісні матеріали. Під час першої консультації лікар проводить повне обстеження порожнини рота і ставить діагноз. Далі він призначає ефективне лікування.

Іноді бувають ситуації, коли зуб краще видалити, ніж витрачати сили на відновлення зуба, який не підлягає лікуванню. Доктор обов'язково про це скаже. А який вибрати спосіб лікування зубів вирішить вже клієнт самостійно.

Однак Вам не варто забувати, що будь-яку хворобу простіше попередити, ніж витрачати час і сили на лікування. Тому не забувайте регулярно відвідувати стоматолога. А привітний персонал стоматологічної клініки DRT перетворить кожен візит в свято.

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com