air-flowЧистка зубів - це один з ефективних способів догляду за порожниною рота, а також запобігання стоматологічних захворювань. Доктора рекомендують проводити професійну чистку зубів не рідше одного разу на рік. Даний спосіб догляду за зубами дозволяє зберігати білосніжну усмішку за рахунок того, що знімається шар нальоту, який неможливо прибрати за допомогою щоденного догляду за зубами. Через неправильне щоденного догляду, неправильного харчування, вживання цукру і т.д. на зубах з'являються камені, які руйнують емаль і провокують розвиток хвороб зубів. Професійне чистка зубів дозволяє пацієнта позбавити від цієї проблеми.

Види чистки зубів:

  • ультразвукова чистка зубів;
  • чистка зубів air flow.

Ультразвукова чистка зубів відбувається в кілька етапів. Перший - це очистка зуба за допомогою ультразвуку, другий етап являє собою полірування за допомогою професійних паст і щіток. Даний вид чистки має свої плюси і мінуси. Перевага полягає в тому, що процедура має відносно невисоку вартість, при цьому відбувається якісне очистка і запобігання захворювання ясен. Недоліком є ​​те, що емаль недостатньо відполірована. Не рекомендується часто проводити ультразвукову чистку зубів, тому що це псує емаль і провокує появу мікротріщин.

Чистка зубів air flow - більш сучасний і турботливий метод чистки зубів, завдяки якому емаль залишається непошкодженою, а наліт і камені якісно прибираються. Єдиний недолік полягає в більш високій вартості процедури. Чистка зубів air flow надає профілактичну дію проти появи карієсу завдяки вбивання мікробів.

Видалення зубного каменю в стоматологічній клініці DRT в Києві

Видалення зубного каменю за допомогою ультразвуку - є найбільш ефективним, якісним і безпечним способом.

Чистка зубного каменю здійснюється з використанням апарату, який називається скалер. Він створює вібраційні хвилі, які чистять зуби від каменю.

20

років
досвіду

1740

задоволених
клієнтів

8

світових
партнерів

Відгуки наших клієнтів:

otziv 2

quoteКлиника достаточно новая, но все специалисты хорошие, знают свое дело. Всем советую данную клинику.

Герман Лиза Олеговна

otziv 3

quoteОтзыв о работе клиники положительный. В смысле комфорта и специалистов все хорошо.

Игорь Николаевич

otziv 6

quoteОчень понравилось отношение к пациентам. Врачи прислушиваются к вашим пожеланиям, идут на встречу пациентам.

Бастун Татьяна Витальевна

otziv 1

quoteЧудове обслуговування. Високий професіоналізм, поєднаний з неабиякою людяністю. Навіть відвідання заспокоює біль і вселяє упевненість у найближчому одужанні. Сердечна вдячність!

Щоб ви завжди були здорові та отримували моральну і матеріальну налолоду

Бондарева М. Т.

otziv 5

quoteСудьба свела с хирургом-имплантологом Тури М. В. Скажу как есть – доктор меня впечатлил и оправдал мое доверие. Хирург от бога. Работой его доволен. По окончании имплантации он посоветовал врача протезиста Терлецкого Р. Его консультация меня впечатлила и расположила к нему доверие.

Что касается клиники D.R.T. где будет проходить мое лечение и протезирование зубов – атмосфера домашняя уютная. Персонал очень приветлив и общителен.

Шабров Юрий Николаевич

otziv 7

quoteПосле посещения клиники DRT который раз были приятно удивлены профессионализмом и добрым отношением к пациентам.

Лечением зубов у доктора Терлецкого Р. З. занимаюсь с 2006 года. Вопросов и претензий не возникло. Спасибо за Ваш труд. Молодцы, так держать! Уровень лечения соответствует лучшим мировым стандартам.

Иванов Виталий

ЗАПИС НА КОНСУЛЬТАЦІЮ

Бажаете отримати безкоштовний професійний огляд стоматолога? Запишіться на прийом.
Залиште Ваші контакти в формі і з Вами зв'яжеться адміністратор.
Неверный ввод

Неверный ввод

Або зателефонуйте по телефону: (044) 220-20-04, (073) 504-51-18

Адреса: м. Київ, вул. Польова, 21

Телефон:  (073) 504-51-18

Телефон:  (044) 220-20-04

Email: drtclinic.mriya@gmail.com